Пожежа в місті Буринь…

Майже в центрі міста Буринь виникла пожежа…

«Завдяки вчасному виявленню загорання та оперативному реагуванню на виклик, рятувальникам 23 ДПРЧ вдалося врятувати житловий на дві сім'ї у м. Буринь по вул. Миру.

Обійшлось незначними стресом та матеріальним збитком», – йдеться в повідомленні на сторінці «23 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області» в Фейсбуці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.