Крадій пограбував крамницю, але втекти не зміг…

Подія сталася вночі у місті Глухів...

Виїхавши на спрацювання охоронної сигналізації магазину, працівники поліції охорони та сектору групи реагування патрульної поліції місцевого райвідділу, застали на даху торгівельного закладу молодого чоловіка.

Хлопець саме спускав на землю пакети з викраденим товаром: цигарками, алкоголем, засобами гігієни тощо.

І коли спустився сам, то його «прийняли» правоохоронці.

«Як з’ясувалось під час першочергових слідчих дій, зловмисник – місцевий 18-річний юнак, – прокоментував ситуацію Сергій Буханістий, керівник Глухівського відділу поліції. – Аби залізти на дах магазину, скористався драбинкою своїх родичів, що живуть поблизу торгівельної точки. Затим розібрав частину шиферного покриття і стелю. Проникнувши у середину, найперше забрав з каси готівку, потім склав у одноразові пакети уподобані товари. Можливо, хлопцю вдалося б довести свій задум до кінця, якби не спрацювала у приміщенні охоронна сигналізація і не оперативність поліцейських, які за кілька хвилин прибули на місце скоєного злочину».

Відтак, юнака доправили до Глухівського відділу поліції та опитали. Слідчі кваліфікували його дії за ознаками ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана… з проникненням до приміщення…) і вже оголосили йому про підозру у скоєнні злочину.

Наразі юнак затриманий в порядку ст. 208 КПК – до з’ясування всіх обставин події.

За вчинене йому загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.