Чоловік, який вийшов із психічної лікарні, ударив жінку…

У Глухові неподалік магазину «Веселка» невідомий напав на глухівчанку.

Чоловік середніх років несподівано завдав жінці удар в обличчя.

Вона почала кричати, привертаючи увагу перехожих. Нападаючий кинувся навтьоки. За ним послідував спостерігав картину нападу городянин, він наздогнав негідника в районі першої школи. На місце прибули поліцейські і затримали хулігана.

Як прокоментував подію в.о. начальника Глухівського відділу поліції Сергій Буханістий, чоловік вдарив жінку кулаком в ніс.

Також, в поліції розповіли, що нападником виявився чоловік 1978 року народження, уродженець міста Ворожба, який страждає на шизофренію.

Примітно те, що два дні тому він покинув стіни психіатричної лікарні, куди на даний момент знову відправлений.

Постраждала проходить медичний огляд нанесеного тілесного ушкодження, повідомив сайт https://hlukhiv.info/

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.