Житель Буринщини намагався реалізувати холодну зброю через Інтернет

Оголошення про продаж штик-ножа часів Другої світової війни поліцейські побачили під час моніторингу соціальних мереж.

Свій «товар» автор оголошення оцінив в 2000 гривень.

А ось на те, що «покупцями» виявляться працівники поліції зовсім не розраховував.

Продавцем виявився 30 - річний житель Буринського району.

Поліцейським він пояснив, що ще восени минулого року за допомогою металошукача неподалік села знайшов та викопав штик - ніж до самозарядної гвинтівки «Токарева».

З підручних матеріалів зробив до нього рукоятку та виставив на продаж в надії заробити грошей.

На даний час холодну зброю вилучено та направлено на дослідження.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Санкція даної статті передбачає покарання від сплати чималого штрафу аж до позбавлення волі на строк до 3 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.