Зі святом Стрітення Господього!

Це свято є одним із найдавніших та шановагим у християнстві.

Сьогодні всі православні відпочивають, ласують смачними млинцями та шлють один одному поздоровлення зі Стрітенням Господнім, бо це свято тепла й радості!

У день Стрітення Господнього інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) бажає всім здоров’я, любові і надії на мирне та щасливе життя!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.