Поліція розшукує юнака, підозрюваного у спричиненні смертельних побоїв

За підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України, роменські поліцейські розшукують 22-річного Перепелицю Максима Анатолійовича, жителя села Хмелів Роменського району.

На вигляд хлопцю 23-26 років, зростом 160-165 см, худорлявої статури, волосся темно-русяве, очі карі.

Правоохоронці звертаються з проханням до всіх громадян, кому відоме місце перебування підозрюваного або відома інформація, що допоможе в його розшуку, повідомити до Роменського відділу поліції, або за телефонами: (05548)5-26-62; 098-554-10-01; 050-307-99-34 (чергова частина), «102».

Анонімність гарантуєм, зауважує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що Роменською місцевою прокуратурою погоджено повідомлення про підозру 22-річному жителю Роменського району, який побив до смерті свого знайомого.

Подія сталась 7 лютого 2020 року в селі Хмелів, що в Роменському районі.

У приватному будинку зібралась компанія молодих людей.

Спілкування вони поєднували із розпиттям спиртних напоїв.

Коли всі присутні були вже добряче напідпитку, між двома з них виникла суперечка, яка переросла в бійку.

Молодший спочатку декілька разів ударив старшого кулаком в обличчя, а коли той упав на підлогу, почав наносити йому чисельні удари ногами в різні частини грудної клітини, тулуба та голови.

Унаслідок отриманих травм, 9 лютого 2020 року 32-річний потерпілий чоловік помер…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.