Жителька Конотопа зберігала велику кількість наркотичних речовин та прекурсорів...

Восени минулого року конотопські поліцейські спільно з працівниками місцевої прокуратури та управління Служби безпеки України в Сумській області під час санкціонованого обшуку в домогосподарстві 27-річної конотопчанки вилучили велику кількість амфетаміну, інгредієнтів та обладнання для його виготовлення, а також інструкцію та рецепти для виготовлення психотропних речовин.

Все вилучене одразу ж було направлено на експертизу, яка й підтвердила, що вказані речовини дійсно є наркотичними та психотропними. Вага їх за експертною оцінкою становить близько 181 грамів.

Як встановили слідчі в ході досудового розслідування, молода жінка замовляла інгредієнти для виготовлення амфетаміну через мережу Інтернет під виглядом побутової хімії, а потім сама в домашніх умовах виготовляла наркотик.

Частину його вона залишала для власного вжитку, а решту збувала жителям міста.

І хоча сама вона не визнає своєї причетності до реалізації «дурман-зілля», проте слідчі зібрали достатньо доказів її злочинної діяльності.

Жінці вже оголошено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів у особливо великих розмірах) та ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років із конфіскацією майна.

Зловмисниці обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Найближчим часом справу буде передано до суду, який і поставить у ній остаточну «крапку», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.