Сумщину накриє штормовий циклон Sabine

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, на початку нинішнього тижня в Сумській області почнуть випадати опади, а сила вітру сягне в окремі години до 14-20 м/с.

А штормовий циклон Sabine, який останні дні лютував у Європі, призведе до ускладнення погодних умов на переважній території України, в тому числі – й Сумщині.

Як повідомив Сумський гідрометцентр, завтра, 11 лютого 2020 року, на теренах області очікуються сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина.

А пориви південного вітру сягатимуть 15-20 м/с.

До слова, це є перший рівень небезпечності – жовтий…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.