Магнітні бурі в лютому 2020 році

За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН магнітні коливання відбудуться з 2 по 4 лютого 2020 року.

Наступних досить сильних магнітних коливань слід чекати вже 10 та 11 лютого 2020 року.

А ще магнітні бурі відбудуться 28 і 29 лютого 2020 року.

Спеціалісти радять у ці дні повністю відмовитися від алкоголю і скоротити вживання кави, а віддати перевагу заспокійливого чаю.

Також слід зменшити до мінімуму фізичні навантаження, і уникати емоційних стресів,

Здоровий сон, прогулянки на свіжому повітрі, дотримання питного режиму – теж дадуть можливість без значних наслідків для здоров’я пережити магнітні бурі.

Свтлиа Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.