На Сумщині живе 52 мільйонери

Доходи більше 1 мільйона гривень протягом 2019 року отримали і добровільно задекларували 52 жителі Сумської області.

Про повідомили в секторі комунікацій ГУ ДПС у Сумській області.

За підсумками декларування доходів громадян, в 2019 році до податкових органів області подано 11021 декларацій про майновий стан і доходи. Із загальної кількості декларацій подано 7559 обов’язкових декларацій та 3462 декларації для отримання податкової знижки.

Загалом жителями області задекларовано 820,5 млн. грн. доходів (більше на 113 млн. грн, або на 14 відс., ніж за відповідний період минулого року), а також самостійно визначили зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб на суму 63,2 млн. грн. та зобов’язань по військовому збору на суму 7,9 млн. гривень.

52 громадянина Сумської області добровільно задекларували доходи, отримані протягом 2018 року, більше 1 млн. гривень. Із них 3 – м. Ромни, 3 – м. Конотопа, 4 – м. Охтирка, 3 – Шостка, 29 – м. Суми, 5 – Сумського р-айону, 1 - м. Тростянець та 1 – м. Білопілля.

Загальна сума задекларованих доходів цих громадян досягла 377 млн. гривень. Самостійно нараховано 41,7 млн. грн. зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб та 3,5 млн. грн. військового збору.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.