У Бурині активно діють аферисти-шахраї…

Виконавчий комітет Буринської міської ради повторно інформує громадськість про те, що активізувалась діяльність шахраїв-аферистів, які злочинним шляхом намагались видурити в населення під різним приводом кошти або винагороду під видом продажу нерухомості.

Зловмисники телефонують на мобільний телефон, представляються працівниками Буринської міської ради, міським головою та виконуючими обов’язки старост по старостинським округам Буринської міської ОТГ, та пропонують купити нерухоме майно.

Повідомляємо, що жодних дій за дорученням міського голови або в.о. старост працівники міської ради не отримували та не виконують.

Отож, наполегливо радимо бути пильними та обачними, а при виявленні таких випадків шахрайства, слід негайно звертатись до місцевих органів Національної поліції, а також повідомляти Буринську міську раду за номером телефону: (05454) 2-22-07, або за дресою: м. Буринь, вул. Першотравнева,1, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.