У смертельному ДТП загинула жінка

Подія сталася сьогодні, 22 січня 2020 року, поблизу перехрестя вулиць Герасима Кондратьєва та Олександра Аніщенка, що в Сумах.

Легковик «Део-Ланос» скоїв наїзд на 69-річну жінку, що перетинала проїздну частину.

У результаті отриманих травм пенсіонерка померла в кареті «швидкої допомоги».

Правоохоронці детально з‘ясовують всі причини та обставини смертельного ДТП.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ч.2 ст. 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.