Конотоп: громадські активісти та представники громади оголосили безстрокову акцію протесту…

«Я вже не вірю «обіцянкам-цяцянкам», які нам роздає міський голова, тому акцію перевожу у безстрокову!!!» - сказав Спартак Сергієнко, голова Конотопської партійної організації «Радикальна партія Олега Ляшка», в ексклюзивному інтерв’ю БЛОГУ ІВАНА ЖИТНИКА.

Він також звернувся до жителів Конотопа із заявою: «Шановні мешканці міста Конотоп! Представники політичних сил та громади міста оголосили про безстрокову акцію протесту під стінами міської ради. Поки Василь Дзед не звільнить корупціонера Драганюка В.В - Ми не підемо. Залишаємося на ніч. У кого є можливість, буду вдячний за гарячу каву та чай!»

Нагадаємо, сьогодні, 03 квітня 2015 року, під міською радою перебували активісти та представники громади, а також - члени «Радикальної партії Олега Ляшка» і «Свободи». Сюди доставили і бачок для сміття…

«Чекаємо на обіцянку міського голови Дзеда. Котрий запевняв Нас, що звільнить Драганюка від займаної посади. Якщо він не виконає своєї обіцянки то потрапить у смітник», - написав на своїй сторінці в facebook Спартак Сергієнко, голова Конотопської партійної організації «Радикальна партія Олега Ляшка».

БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА повідомляв, що активісти зробили відеозйомку, коли в робочий час до буднику, який зводить Володимир Драганюк, головний лікар Конотопської центральної районної лікарні, авто «швидкої допомоги» привезло будівельників.

Сергій Бутенко, начальник управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації, під час вчорашньої акції активістів зауважив, що з Володимиром Драганюком укладено контракт. І звільнення його можливе тільки після доведення провини.

…Міський голова Василь Дзед сьогодні все ж таки зустрівся з представниками громади. Він розповів, що продовжив термін відсторонення Володимира Драганюка від виконання службових обов'язків ще на 17 днів - доки справа розслідуватиметься в прокуратурі.

Та присутні на акції не стали чекати, коли минуть ці дні і яке рішення буде прийнято щодо Володимира Драганюка, а розпочали безстрокову акцію протесту…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.