Не стало Віктора Шитова…

Сьогодні на Старий Новий рік, 14 січня 2020 року, у Бурині поховали Віктора Шитова.

Пішла з життя відома на Сумщині людина – добропорядна, чесна та талановита.

Віктор Олександрович Шитов стояв у джерел зародження підприємництва в місті Буринь. Він був не тільки одним з перших, а й одним з найкращих підприємців на Бурищині.

А ще Віктор Шитов запам’ятається як талановитий фотохудожник, котрий для історї залишив чимало фотокартин-краєвидів Буринщини, Сумщини та й України в цілому.

Його прекрасні світлини завжди мали й мають по нині особливу енергетику добра й краси.

Віктор Олександрович Шитов народився 22 червня 1946 року в селі Сєльцо Ленінградської області.

Після закінчення Клопіцької восьмирічної школи вступив до Ленінградського залізничного технікуму, закінчивши який, з 1966 по 1969 рік служив у залізничних військах.

Приїхав до Бурині, де й зустрів свою долю, залишившись тут на все своє подальше життя.

Працював майстром, виконробом у будівельних організаціях.

Створив ПП «Дія».

Багато добрих справ зробив для міста Буринь, яке, як зауважував Віктор Олександрович, стало його другою батьківщиною.

Світла пам'ять про Віктора Шитова навічно залишиться в серцях і душах тих, хто його знав…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.