Місто Буринь повинне стати найкращим містом в Україні

Я ні з ким не борюся, ні проти кого не виступаю…

Прагну і роблю все можливе (в інформаційному просторі), щоб моє місто Буринь, в якому я живу й творю понад 30 років, стало найкращим містом України!

ІВАН ЖИТНИК, володар Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії 2019 року у номінації «Художня література», письменник, поет, член Національної спілки журналістів України.

PS: хто підтримує, щоб місто БУРИНЬ стало найкращим містом в Україні – коментуйте, пропонуйте власне бачення та свої пропозиції.

На світлині: місто Буринь 03 січня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.