Не стало депутата районної ради

Сьгодні, 19 грудня 2019 року, на 72-му році пішов із життя депутат Тростянецької районної ради Сотніков Степан Пантелійович.

Степан Пантелійович був депутатом Тростянецької ради семи скликань.

Він мав 46 років трудового стажу, почавши свій трудовий шлях у юнацькому віці механізатором колгоспу.

Працював у сільському господарстві Тростянеччини, на керівних посадах у районній державній адміністрації, у районній раді, завжди проявляючи високі професійні, організаційні та людські якості.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.