Зник неповнолітній Олександр Остапенко

Увага! В Сумах розшукують неповнолітнього!

17-річний Олександр Остапенко ще 6 грудня 2019 року пішов до лікарні і не повернувся. На зв'язок із рідними не виходить.

Про це сьогодні в поліцію повідомив його батько. Правоохоронці розпочали комплекс заходів спрямованих на розшук хлопця і дуже розраховують на допомогу громадськості.

На вигляд розшукуваному : 17-18 років, зріст 170-175 см., худорлявої статури.

Був одягнений в спортивну шапку чорного кольору, сіру болоневу куртку , чорні спортивні штани, кросівки темно-зеленого кольору.

При собі мав сумку через плече з надписом «Puma»

Поліцейські звертаються до всіх, кому відома будь-яка інформація,що допоможе в розшуку, повідомити до Сумського відділу поліції : вул. Першотравнева 21, тел. (0542) 66-72-04, 050-30-72-005, 050-40-73-102.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.