Розшукується безвісти зниклий неповнолітній Артур Лукач

28 листопада 2019 року близько 7 ранку Артур Лукач пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся. Поліція вживає всіх заходів, аби розшукати безвісті зниклого неповнолітнього і розраховує на допомогу небайдужих громадян.

Прикмети: на вигляд 15 років, зріст близько 170-175 см, смуглявий, худорлявої статури, обличчя вузьке, волосся світло-русе, очі карі.

Особливі прикмети : носить окуляри напівкруглої форми з коричневою оправою. На передпліччі лівої руки має порізи від леза.

Був одягнений у бордову спортивну мастерку з капюшоном, сині джинси, в’язану шапку , кросівки.

При собі мав портфель чорного кольору з великою застібкою, в’язаний сірий светр, спортивний костюм

Останній раз хлопця бачили в районі Баранівки.

Поліцейські не виключають, що він міг змінити верхній одяг, тому просять уважно вдивитися в фото і звертаються до громадян, яким відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку Артура Лукача, повідомити до Сумського відділу поліції за адресою м. Суми , вул.. Першотравнева 21. Контактні телефони: 102, 0951890652, 0504071647, (0542)667204, (0542)667205 © Сумська область: https://su.npu.gov.ua/…/policziya-sum-rozshukuje-nepovnoli…/

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.