Стрілянина в місті…

Поліція перевіряє інформацію про стрілянину на одній з вулиць обласного центру...

Подія сталася в Сумах сьогодні, 26 листопада 2019 року, близько 10 години 30 хвилин.

На спецлінію «102» надійшло повідомлення від громадян про те, що в одному зі спальних мікрорайонів міста чути звуки, схожі на постріли.

За вказаною адресою негайно вирушила слідчо-оперативна група поліції.

Під час першочергових дій на місці події встановлено: на балконі приватної квартири шостого поверху пошкоджені вікна – у віконному склі є отвори, схожі на такі, що спричинили дрібні тверді тіла.

Наразі працівники поліції встановлюють обставини події та опитують ймовірних свідків, експерти з‘ясовують характер пошкоджень і їх причину.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.4 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене з застосуванням вогнепальної чи холодної зброї), в рамках яких проводять заходи по затриманню підозрюваних осіб, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.