Легковик таранив тролейбус

Сьогодні, 23 листопада 2019 року, в Сумах сталася ДТП на вулиці Горького: автівка зіткнулася із тролейбусом № 056, що курсував за маршрутом №15.

На місці пригоди працювали патрульна поліція та представники відділу безпеки руху КП «Електроавтотранс».

У зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою деякий час спостерігалися відхилення від маршрутного розкладу, повідомили в КП «Електроавтотранс».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.