На Буринщині молодий чоловік дурман-зілля ховав у грубці літньої кухні…

Та як відомо, все таємне рано чи пізно стає явним…

Влаштовуючи криївку для наркотичної сировини у грубці літньої кухні, житель Буринщини забув про цю народну мудрість.

І був неприємно вражений, адже працівники поліції не лише знайшли та вилучили «запаси» дурман-зілля, а й відкрили кримінальне провадження.

Отримавши оперативну інформацію стосовно одного з жителів району про начебто зберігання ним наркотичної сировини, працівники Буринського відділення поліції навідалися до нього додому з відповідним візитом.

Справді, під час санкціонованого обшуку в приміщенні кухні, у грубці, правоохоронці знайшли два паперові згортки з речовино, схожою на канабіс.

А в господарському приміщенні, під листом металу - підсушені конопляні гілки.

Сам власник дурман-зілля, 21-річний молодий чоловік, запевняв поліцейських, що зберігав коноплиння виключно задля власного вжитку, - мовляв, час від часу він таки полюбляє викурити порцію «драпу».

За фактом зберігання наркотичної сировини слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 Кримінального Кодексу України, і після завершення досудового розслідування направили справу на розгляд суду.

Зберігачеві наркозілля загрожує до трьох років обмеження або позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.