Розшукується 14-літній підліток…

9 листопала 2019 року близько 20 години неповнолітній Літовцев Максим, 14 років, житель м. Суми, пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся.

Хлопець має зріст 166 сантиметрів, середньої тілобудови, русе волосся довжиною близько 10 см, брекети на верхньому ряду зубів, сірі очі, одягнений в коротку шкіряну куртку, сині джинси, чорні кросівки на товстій білій підошві, зелений светр.

При собі має чорний рюкзак з двома помаранчевими нашивками.

Усіх, хто може повідомити будь-яку інформацію про можливе місце перебування дитини, просимо зателефонувати за номером 050-222-48-44, 068-238-98-58 або 102.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.