Буринь придбала ще один пасажирський автобус

З метою забезпечення потреб населення об’єднаної територіальної громади послугами пасажирського автобусного транспорту, відновлення маршрутної мережі, для здійснення пасажирських перевезень на території Буринської міської ради успішно проведена процедура закупівель.

У результаті за кошти міського бюджету придбано автобус ЗАЗ А07 А12 приміського типу вартістю 1320,0 тис. гривень (пасажиромісткість - 38 місць, кількість місць без водія -24).

Міською радою будуть визначені маршрути руху нового транспорту.

Про це повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Нагадаємо, що дещо раніше за бюджетні кошти Буринська місьрада придбала автобус «Еталон».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.