Яка вода у забрудненій річці Сейм?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках неодноразово розповідав, що 11 жовтня 2019 року в річці Сейм з’явилася мертва риба….

Відділом інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Сумській області повторно відібрано та вже проаналізовано проби води з річки Сейм. Проби відбиралися 29 жовтня 2019 року у районі сіл Озаричі та Жолдаки Конотопського району.

За результатами гідрохімічних досліджень встановлено, що якість води у відібраних пробах, в цілому, відповідає встановленим граничнодопустимим концентраціям (далі –ГДК) для водойм рибогосподарського використання.

Зокрема, вміст розчиненого кисню у воді складає 10.1 - 12 мгО/дм3 при ГДК – не менше 6 мгО/дм3, а рівень хімічного споживання кисню становить 26,6 - 47,4 мгО/дм3 при ГДК – 50 мгО/дм3.

Крім того, вміст заліза, сульфатів, ортофосфатів, хлоридів, нітратів, нітритів, амонію, сухого залишку та завислих речовин значно нижчий за встановлені ГДК.

Наразі тривають дослідження рівня біологічного споживання кисню, повідомляє прес-служба відомства.

Світлина Анни Лук’янцевої.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.