У Бурині вже торгують мертвою рибою із Сейму

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що 11 жовтня 2019 року в Сейму на Буринщині та Білопільщині з’явилася мертва риба…

І є наявні ознаки сильного забруднення води в річці.

А вже сьогодні, 14 жовтня 2019 року, на ринку у Бурині працівники Державної екологічної інспекції у Сумській області виявили факт незаконної торгівлі рибою.

І риба була вже мертвою, тому не складно здогадатися, що її виловили із забрудненого Сейму.

За даним фактом на порушника складено протокол за ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.