Працівники міської ради вшанували захисників України

11 жовтня 2019 року з нагоди Дня захисника України працівники апарату виконавчого комітету міської ради взяли участь в урочистих заходах.

Виступаючи перед присутніми, Буринський міський голова Віктор Ладуха та перший заступник міського голови Євген Базима зазначили, що сьогодні ми вшановуємо всіх захисників України, які боролися і борються за право бути вільними людьми та господарями на своїй землі: українських козаків, учасників другої світової війни, учасників операції об’єднаних сил та всіх, хто сьогодні працею, волонтерською роботою, професійною діяльністю забезпечує захист України.

З болем в серці у ці дні українці задують і наших сучасників – героїв Небесної Сотні, бійців-атовців, які віддали своє життя за цілісність і незалежність держави.

Учасники заходу поклали квіти до Алеї пам’яті героїв України, пам’ятного знака Героям Небесній Сотні та Меморіального комплексу: Братської могили радянських воїнів і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.