Справжні друзі…

Суботній день...

Біля Буринської цетральної районної лікарні пуста велостоянка.

Лежить пес.

У нього такі очі, що мені робиться соромно за те, що вдома в мене вже два чотирилапих друга і третій - то вже буде занадто.

Підбігло ще двоє маленьких сіреньких кошеняток. Напевно голодні.

У мене немає з собою нічого з харчів.

Я боюся собак, але коли кошенята підбігли до песика, я здивувалася побаченому.

Вони однакові за своїм соціальним статусом. І чорний пес із глибокими промовистими очима, всуперіч загальновідомим стериотипам, не гаркнув на кошенят, не втікали і вони.

Просто дивилися на мене з надією. А коли кошенятко обізвалося до мене - песик почав його облизувати. Неначе заспокоюючи...

Так зворушливо...

Про все це на своїй сторінці в Фейсбуці розповіда Анна Лук’янцева.

Від інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ): чи буде коли-небудь справжня дружба і взаємоповага між людьми?

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.