На Буринщині чоловік обікрав свого приятеля

Він спокусився на пакунок з грошима, які випадково побачив у будинку приятеля.

У пакунку було 20 тисяч гривень…

Із заявою про зникнення великої суми грошей до поліції звернувся 63-річний житель одного з сіл району. Під час бесіди із потерпілим правоохоронці з’ясували, що останнім у будинку чоловіка був його приятель, якому він позичив 600 гривень.

«У поліцейських виникли підозри щодо можливої причетності саме цього чоловіка до скоєння крадіжки. Тож вони навідались до нього додому. Побачивши правоохоронців, той одразу все зрозумів і зізнався : гроші вкрав він. Пояснив, що не втримався перед спокусою грішми, - коментує ситуацію т.в.о. начальника Буринського відділення поліції Сергій Кудрявський. - Він пояснив, що прийшов до потерпілого на його запрошення випити вина. А потім поскаржився на безгрошів’я. Коли господар діставав гроші з хованки, щоб дати йому в борг, побачив як звідти випав ще пакунок із грішми, який він швиденько поклав до кишені. Після чого пішов додому та ліг відпочивати».

Більшу частину грошей зловмисник вже встиг витратити, проте обіцяє потерпілому повернути всю суму. В поліції ж за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України.

Покаранням за скоєне може стати позбавлення волі на строк до 3 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.