У Шостці відбулася зустріч зі звільненим з полону військовим моряком Богданом Небелицею

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про звільнення військових моряків з полону та повернення політичних в'язнів з Росії, і повернення їх в Україну...

...У Шосткинській районній державній адміністрації відбулася зустріч зі звільненим з полону військовим моряком, уродженцем села Глазове Богданом Небилицею.

Зустрічали земляка-героя Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації та Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної ради.

Найперше керівники району передали Богдану прапор Військово-Морських Сил, котрий майорів на будівлі адміністрації з моменту захоплення в полон 24 українських військовослужбовців.

«Шосткинщина коли отримала звістку про цю біду, стала молитись за долю моряків. Кожна робоча зустріч з твоїм батьком, Павлом Миколайовичем, починалась із запитань щодо перебігу розгляду справ, які стосувались вас. Попри всі негаразди ми твердо вірили, що правда на нашій стороні і вона восторжествує. Дякую за витримку та мужність всім твоїм побратимам, вдячний родині за виховання справжнього сина України і нехай ніколи не згасає віра у незламність нашої країни. Нехай і сьогодні в день православного свята і повсякчас тебе оберігає покровитель моряків Святий Миколай», – звернувся до Богдана Віктор Ждаміров та символічно подарував ікону.

«Коли в Шостці презентували виставку, яка подорожувала містами звідки родом полонені моряки, охочі долучались до акції підтримки й купували картини. В тебе також є твоя особиста, вона чекала на тебе, і купуючи її я точно знав, що передам тобі її особисто в руки. Щиро радий бачити тебе здоровим, усміхненим та змужнілий. Тепер вірю, що згодом ця картина висітиме у кабінеті адмірала Небилиці», – вітаючи, зауважив Віктор Долиняк.

Рідні Богдана (до адміністрації він завітав з батьком та молодою дружиною) розповіли: найтяжче було чекали вже в аеропорту, тоді час немов зупинився.

У свою чергу, командир малого броньованого артилерийского катера «Нікополь» розповів про час, який він провів у полоні в Російській Федерації, як зі всіх країн світу полонені моряки отримували листи підтримки. Також Богдан подякував усім, хто підтримував їх у складні часи та не дав зламатися.

Усі 24 моряки мають намір продовжити служити в українських Військово-морських силах, повідомила Шосткинська районна державна адміністрація.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.