У Бурині їдкий дим виїдає очі…

З вечора, 09 вересня 2019 року, і сьогодні зранку, 10 вересня 2019 року, їдкий дим повныстю услав Новоселівський житловий масив, що в місті Буринь.

Дихати не вистачає повітря.

Відчинити вікна не можна, бо дим відразу заповзає до будинків.

І, без перебільшення, виїдає очі й забиває легені та серце.

Ходити кварталом неможливо – дихати не вистачає теж свіжого повітря.

Про жахливу задимленість у невеличкого містечку Буринь інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) писав уже неодноразово.

На порталі з цього приводу виставлялися світлини.

Проте, як диміла Буринь – так і димить, наносячи непоправну шкоду здоров’ю людей, забруднюючи навколишнє природне середовище.

Останніми днями задимленість чадним димом посилилася…

Доки це триватиме?

На світлині: такий вигляд має Новоселівський житловий масив 10 вересня 2019 року о 9 годині ранку.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.