Між Україною та Росією відбувається обмін полоненими

Сьогодні, 07 вересня 2019 року, літак, на борту якого перебували звільнені з полону українці, приземлився в Борисполі.

B аеропорту Бориспіль бранців Кремля зустрічали родичі, близькі, друзі й журналісти.

Присутні тут і політики, зокрема Президент України Володимир Зеленський.

На виході з літака Володимир Зеленський потиснув руку і обійняв кожного українця, який повернувся на батьківщину.

Він заявив, що його домовленості з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним були виконані в повній мірі обома сторонами.

В Україну в рамках обміну прибули 35 українців, серед яких політв’язні Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Роман Сущенко, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Павло Гриб, Євген Панов, Артур Панов, Едем Бекіров, Олексей Сизанович, а також моряки, захоплені Росією біля Керченської протоки.

Російський спецлітак із утримуваними в Україні особами приземлився у «Внуково» в Москві о 13 годині 28 хвилин, повідомив сайт pravda.com.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.