76 років тому Буринську землю було звільнено від нациських окупантів

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, сьогодні, 06 вересня 2019 року, мітинг-реквієм з нагоди відзначення 76-й річниці визволення Буринщини від нацистських окупантів «Нас надихають подвиги героїв» відбувся в Бурині біля Братської могили воїнів Другої світової війни.

У своїх зверненнях до учасників мітингу голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко та голова Буринської районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко привітали присутніх з днем визволення рідного краю, згадали словами пошани подвиг ветеранів Другої світової війни. А ще нагадали про буремні сторінки звільнення Буринщини від окупантів, висловивши слова подяки і шани тим, хто наближав час того звільнення в 1943 році та закликавши до об’єднання зусиль заради перемоги в нинішній неоголошеній війні на Донбасі.

Заупокійну літію за воїнами і жертвами Другої світової війни здійснив благочинний Буринського округу, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви, митрофорний протоієрей отець Іоанн.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих, хто звільняв Буринщину від ворога у роки Другої світової війни і тих, хто у наш час віддав своє життя за незалежність та територіальну цілість України.

Під час мітингу тематичні пісні виконали директор Дяківського сільського будинку культури Віктор Кнопік та вокальний жіночий колектив з Бурині «Lana Ladis Band» (керівник Світлана Якимова).

Завершився захід покладанням вінків та квітів до братської могили.

Довідково: нині на території Буринщини проживає 450 осіб, що мають статус «учасника війни» та ветеран-фронтовик з Бурині, який пройшов дорогами війни до самого Берліна - Тихон Васильович Дрозд.

Марина Біркун, керівник художній Буринського районного будинку культури.

Світлина Ілони Ігнатенко, техніка народної аматорської кіно-відеостудії «Формат» Буринського районного будинку культури.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.