Тепло в серці, сльози від радості приносити користь діткам…

Сьогодні, 5 вересня 2019 року, у всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності.

Зауважимо, що його встановили резолюцією Генасамблеї ООН від 7 березня 2013 року.

Сьогодні ж, Наталія Кузнєцова-Віноградова, голова громадської організації «Укрфонд «Лінія життя» відвідала Сумський обласний спеціалізований будинок дитини.

Ось що вона з цього приводу в екслюзивному інтерв'ю розповіла інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ):

–Сльози від жалю, що не можеш дати більше, а саме, НАЙГОЛОВНІШОГО – РОДИНУ. Сюди вже приїздиш як до сім’ї – до великої, рідної родини. І як же до малечі без подарунків!?

Для найменшеньких – пляшечки, соски, памперси, замінники для пляшечок (це на постійній основі потрібно дитячому будинку).

Для дівчаток окремі подаруночки, (я вважаю їм дуже сподобаються). А для всіх діток разом – овочі та ягоди.

Мами, (дійсно, мами, бо виховательки стали для діток матусями) раді будь-якій допомозі.

Ірина Іванівна Літвін, начальник медичної частини закладу, радо зустріла, запрошувала ще в гості. Звісно, куди ж дітися від тих, до кого прикипів душею і серцем…

І маю намір знову, якнайшвидше приїхати сюди та провідати малюків.

Дякую своїм сватам Нелі та Віктору Черевкам, сусідці – Валентині Володимирівні Волошко за допомогу з «вітамінками».

Я пишаюсь, що поряд мене люди з доброю душею.

Дякую своєму чоловіку Валерію Віноградову, другу, однодумцю за те, що підтримує мене в усіх моїх справах та благочинних намірах.

А ще я вдячна своїй мамі Валентині Ігорівній – вона для діток теж вирощувала «вітамінки»…

На світлині: подарунки для діток.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.