У Бурині вшановуватимуть визволителів Буринщини

У п’ятницю, 6 вересня 2019 року, в центрі міста біля Братської могили воїнів відбудеться мітинг-реквієм, присвячений 76-й річниці визволення Буринщини від нацистських окупантів «НАС НАДИХАЮТЬ ПОДВИГИ ГЕРОЇВ».

Початок заходу о 10 годині.

Вшануймо тих, хто власним життям відвойовував кожний клаптик буринської землі, хто піднімав з руїн і відроджував Україну та її маленьку частинку – Буринщину.

Схилімо голови перед пам’яттю полеглих визволителів!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.