Щоб дошкулити екс-тещі, колишній зять повідомив про замінування…

На Сумщині поліція викрила псевдомінера…

Ним виявився 39-річний житель Білопільського району. Він повідомив поліцію про замінування трьох об’єктів в одному з сіл. А правоохоронцям, які його викрили, пояснив, що в такий спосіб просто вирішив дошкулити колишній тещі, яка проживає в цьому ж селі.

З мобільного номеру телефону на лінію «102» надійшло анонімне повідомлення про замінування непрацюючої школи та ще двох мостів в одному з сіл Білопільського району.

Для перевірки інформації на місце події виїхали керівництво відділу, працівник СБУ, слідчо-оперативна група поліції, кінологічна та вибухотехнічна служби.

Жодного вибухового пристрою знайдено не було.

Самого «мінера» правоохоронці виявили того ж дня. Ним виявився житель сусіднього села.

На момент спілкування з поліцейськими той знаходився у стані сильного алкогольного сп’яніння, тому чітко не міг пояснити причину свого вчинку. Єдине, що вдалося з’ясувати: в такий спосіб він намагався змусити свою колишню тещу , з якою посварився на передодні, трохи похвилюватися.

У поліції ж дії порушника, кваліфікували за ч.1ст. 259 КК України « Завідоме неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яке загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками». Покаранням за скоєне може стати тюремне ув’язнення на строк від 2 до 6 років.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.