Велопробіг із Бурині до Путивля…

23 серпня 2019 року відділом культури та туризму спільно з сектором молоді та спорту управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради було організовано велопробіг до Дня прапора та 28-ї річниці Незалежності України.

Учасниками були: Світлана Вареник, Ярослав Романчук, Олена Матвєєва, Оксана Сергієнко, Владислав Писаний, Ярослав Гайдуков, Софія Суховій, Анна та Ігор Лук’янцеви.

Велосипедисти подолали понад 65 кілометрів за напрямом Буринь-Путивль-Буринь.

Під час велопробігу вони відвідали історичні місця, пам’ятник княгині Ярославні, біля якої всі мали змогу ознайомитися з історичною довідкою від Анни Лук'янцевої про роль княгині Єфросинії Ярославни у державотворенні, пам’ятник партизанського генерала С.А. Ковпака та інші.

Майже на кожній зупинці учасники велопробігу розгортали прапор України розміром 2 на 4 метри, а на написі «Буринь», при в’їзді до міста, прив’язали синьо-жовту стрічку, бо Буринь – це маленька частинка України!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.