ДМИТРО КІРЮХІН, депутат Сумської обласної ради: «Жовто-синій стяг – це наші Незалежність і Свобода, Честь і Сила, Слава і Воля!»

Щорічно День Державного Прапора України відзначаємо 23 серпня – у переддень Дня Незалежності України, який традиційно святкуємо 24 серпня.

Сама ж історія синьо-жовтого стяга триває уже понад сотню років, тож ми повинні берегти й пишатися нашим національним символом.

З ним ми добилися незалежності й відновили власну державу – рідну Україну.

І не випадково, що свято встановлено на честь багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної країни.

Жовто-синій стяг – це наші Незалежність і Свобода, Честь і Сила, Слава і Воля!

З давен-давен, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, і не знати при цьому поневірянь, утисків та принижень.

Та на жаль, історичні умови складалися якось так, що на нашій рідній землі постійно панували інші народи-сусіди.

Проте українці не хотіли чужого панування на ній, і віками боролися за свою свободу, волю та незалежність.

І врешті-решт, у 1991 році вибороли їх.

Однак і нині доводиться захищати рідну землю, відстоювати цілісність держави.

Незалежність, безсумнівно, відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови країни.

Дорогі земляки!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, затишку в родинах, плідної праці на благо подальшого розвитку та зміцненню нашої рідної України!

З повагою, ДМИТРО КІРЮХІН, депутат Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.