На Сумщині будинки дитини трансформуватимуться в паліативно-реабілітаційні центри…

Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, відвідала Сумський обласний спеціалізований будинок дитини (на світлині).

Директор закладу Галина Литвиненко та представники громадських організацій розповіли про проблеми та потреби закладу, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Загалом зустріч була присвячена обговоренню трансформації будинків дитини в паліативно-реабілітаційні центри, яка зараз відбувається в державі.

Окрім процесу перетворення Тетяна Головко порушила питання підвищення кваліфікації чи перепрофілювання працівників закладу та необхідність введення додаткових посад.

Вона зазначила, що для вирішення цього питання можливо співпрацювати з Сумським медичним коледжем, адже вони можуть запровадити спеціальну програму підвищення кваліфікації медичних працівників.

Заклад потребує додаткового фінансування на встановлення огорожі, облаштування пожежної сигналізації приміщення та закупівлі меблів.

У цілому зустріч дала поштовх для подальших дій як посадовцям обласної ради, так і керівництву закладу.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.