П’яний кобайнер збирав урожай…

Патрулюючи автодорогу Н-12 «Суми-Полтава» у Тростянецькому районі, інспектори зупинили зернозбиральний комбайн для перевірки дотримання правил проїзду великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами.

Водій мав усі необхідні документи, однак у нього були ознаки алкогольного сп’яніння.

39-річний керманич без жодних вагань відразу ж зізнався, що вживав алкогольні напої, та погодився пройти огляд на стан сп’яніння.

Результат огляду підтвердив слова чоловіка та підозри патрульних – 1, 94 проміле, що майже в 10 разів більше допустимої норми, повідомляє Патрульна поліція Сумської області.

Інспектори склали на водія адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП та відсторонили його від керування.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.