Кролевець та район залишать без газу…

У зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту газових мереж 6 серпня 2019 року з 8 і до 18 години буде припинено розподіл природного газу по м. Кролевець і Кролевецькому району.

Сумські газовики просять усіх жителів міста Кролевець та сіл Буйволово, Мутин, Божок, Спаське, Любитове на час ремонтних робіт закрити газові крани і не користуватися газовими приладами.

«Увага! Наявність природного газу в мережі в період з 8-00 до 18-00 – не свідчить про закінчення робіт. Це надлишковий тиск газу в системі, що дозволить відновити газопостачання міста за лічені години. У разі недотримання вимог падіння тиску газу в мережах призведе до аварійної зупинки всіх газорегуляторних пунктів міста Кролевець та Кролевецького району. Як результат, відновлення газопостачання споживачам буде відстрочено на невизначений термін», повідомляє ПАТ «Сумигаз».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.