12-річна дівчинка покінчила життя самогубством…

Вчора, 16 липня 2019 року, близько 21 години вечора у Глухові покінчила життя самогубством через повішення 12-річна дівчинка.

У поліції факт самогубства дитини підтвердили. Що призвело до трагедії та підштовхнуло дівчинку до фатального кроку – поки що невідомо. Чи грала вона у небезпечні ігри в соцмережах, які підштовхують підлітків до самогубства, -- також невідомо.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини інциденту.

Зі слів сусідів, батьки дівчинки – у розлученні, вона проживала з мамою.

Нічого дивного та підозрілого в поведінці підлітка ніхто не бачив.

Навчалася дывчинка в ЗОШ №6, повинна була перейти до 8 класу, повыдомив сайт hlukhiv.info

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.