У Буринській ОТГ курсуватиме «соціальне таксі»…

Про це повідомлено на сторінці «Територіальний центр соціального обслуговування Буринської міської ради» в Фейсбуці:

«15 липня 2019 року завдяки нашим спільним зусиллям ми, нарешті, отримали спеціально обладнаний автомобіль для перевезення людей з особливими потребами - сучасний транспортний засіб, і тепер, люди з обмеженими функціональними можливостями стануть мобільнішими!

Ні для кого не секрет, що поряд з нами є категорія осіб з інвалідністю, які без соціального таксі залишаються заручниками домівки і не мають змоги вирішити свої соціальні, медичні, освітні та реабілітаційні потреби.

Автомобіль оснащено усім необхідним для перевезення людей з особливими потребами: автоматичним підйомником, кріпленням для візків, кондиціонером, обігрівачем, а також, додатковими місцями для супроводжуючих людину з особливими потребами.

Послугами Служби можуть користуватися особи з інвалідністю та діти з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату та проживають на території сіл та міста Буринської об᾿єднаної територіальної громади.

Для отримання права користування послугою одержувачу або довіреній особі необхідно звернутися до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради за тел.0953448973 або за адресою: м. Буринь, вул. Незалежності, 8та надати такі документи:

-заяву;

-довідку про наявність групи інвалідності».

Зауважимо, що цей автомобіль Буринська міська об’єднана територіальна громада отримала в рамках Програми стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю (соціальне таксі), що була запроваджена у 2018 році...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.