ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради: «Точно знаю, в нас на Роменщині, генетично зберігся козацький дух!»

Як завжди, за традицією у велике свято апостолів Петра і Павла, на Роменщині, в селі Пустовійтівка, вшановуємо пам'ять величної постаті – останнього кошового Запоріжської Січі Петра Калнишевського!

Сторінки історії його життя – це гарний приклад для нас, його нащадків у питаннях громадської діяльності, військової стратегії, державотворення, меценатства.

Пишаюся тим, що роменська земля є батьківщиною такої особистості. І точно знаю, в нас на Роменщині, генетично зберігся козацький дух!

ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради, голова Сумської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.