Патрульні оперативно розшукали юнаків, які підозрюються у вчиненні грабежу…

«Невідомі забрали в мене сумку з грошима» – таке повідомлення отримали патрульні від 21-річного сумчанина.

Прибувши на місце, він пояснив, що, на вулиці Харківській, двоє невідомих побили його та забрали сумку в якій знаходились гроші та особисті речі. Після чого вони втекли в невідомому напрямку.

Отримавши прикмети нападників, поліцейські розпочали їх пошуки. За деякий час, на вулиці Прокоф’єва, інспектори виявили компанію громадян, у якій двоє хлопців відповідали орієнтуванню. Їх впізнав і сам заявник. 17- та 20-річні громадяни зізналися у вчиненому та розповіли, що вже встигли позбутися сумки.

Вартові порядку викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (грабіж, поєднаний із насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб) ККУ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.