Водій не замкнув автомобіль, і лишився 90 тисяч гривень…

Чоловік на деякий час залишив автомобіль з незачиненими дверима. Чим і скористався зловмисник, поцупивши з салону гроші.

32-річний водій вантажівки МАН, зупинившись на одній з вулиць Сум ненадовго відлучився, не закривши двері своєї машини.

Цим, скористався невідомий злодій, який проник в кабіну і вкрав гроші у сумі 90000 гривень.

За даним фактом в Сумському відділі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України та розшукує крадія, повідомила Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.