Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, перейнялася проблемами жителів Буринщини

Як й інформував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, 26 червня 2019 року заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко за участі очільника Буринської районної ради Євгенія Рябоконя провела прийом жителів з особистих питань.

До неї громадяни звернулися як з персональними проблемами, так і загальними.

Першими на прийом до Тетяни Іванівни завітали матері загиблих учасників АТО, що проживають в м. Буринь.

Основне їхнє звернення стосувалося підвищення соціальної виплати для сімей загиблих і відзначення матерів загиблих.

Серед іншого вони звернулися до Тетяни Головко з проханням вплинути на місцеву владу у питанні проведення благоустрою території на центральному кладовищі, де поховані загиблі учасники АТО.

Громадяни, які небайдужі до екології рідного краю, висунули пропозицію порушити на рівні області питання заборони розорювання земель поруч з берегами річок та водойм. Нині на ці землі вносяться небезпечні речовини – пестициди та гербіциди, а з часом вони забруднять водні басейни, що є небезпечним.

На прийомі були також представники фермерських господарств, які у зв’язку з передачею земель державної власності у розпорядження ОТГ, можуть залишитися без землі, що надана була їм для ведення фермерського господарства у постійне користування.

Як завжди, на прийом до обласного керівництва приходять люди, які опинилися в складних життєвих обставинах. Так і цього разу – до Тетяни Іванівни звернулися жителі і міста, і району, що потребують додаткового фінансування для лікування та реабілітації дітей, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

По закінченню прийому Тетяна Головко разом з Євгенієм Рябоконем та матерями загиблих в зоні АТО відвідали могили героїв і поклали до їх підніжжя квіти.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.