Зі святом, шановні жителі міста Буринь та Буринського району!

У 1996 році українці отримали Конституцію – Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

Безсумнівно, прийняття Конституції стало дуже важливим кроком, щоб забезпечувати права людини та підвищити міжнародний авторитет нашої країни.

І безперечно, День Конституції об'єднує собою українську націю, всю Україну.

Бажаю кожному жителю міста та району благополуччя, родинного щастя, міцного здоров'я та віри в добре майбутнє нашої любої України!

Нехай Вам щастить!

І хай свято, яке ми відзначаємо сьогодні, 28 червня 2019 року, додасть Вам наснаги, радості, успіхів і вагомих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

З повагою,

АРТЕМ САВЧЕНКО, депутат Буринської міської ради, голова Буринської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.