АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Хлопці, тримайтеся! Родини – чекайте ваших Героїв! Ми з Вами! Будемо боротися за вашу свободу і славу України!»

Легендарні, відважні трудівники моря сьогодні відзначають свій день! Ваша професія небезпечна і оповита таємничою повагою, що йде з глибини віків.

Адже правила і забобони, які встановили перші моряки і досі виконують ті, хто йде у море сьогодні. Ви так само, як і раніше, говорите з морем: коли на «ти», коли на «Ви», знаєте його характер і примхи, щоразу в рейсі ризикуєте, щоб доставити вантаж, пасажирів, провіант, дослідників чи вчених на завдання...

Своєю працею Ви розвиваєте економіку і культуру світу!

Вдячний Вам за це!

І сьогодні не можу не згадати про українських військовополонених моряків...

Боляче, що їх і досі не вирвали з полону, бо сам знаю, що таке щодня чекати на звістку про свободу... Сьогодні 7 місяців, як наші 24 моряки-Герої в полоні у Російської Федерації...

Сором нашій владі!

Так заполітизували цей процес, що, здається, вже і забули про свої обіцянки, про те, що моряків чекають сім'ї, що треба не обіцяти, а робити конкретні кроки у цій справі.

Хлопці ж попали в полон представляючи інтереси країни...

Отож, задумайтеся - там у російській тюрмі знаходяться не 24 українських моряки, а вся Україна... Гірко і боляче!

Хлопці, тримайтеся! Родини – чекайте ваших Героїв! Ми з Вами! Будемо боротися за вашу свободу і славу України!

Від інтернет-порталу БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ): АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова громадської організації «Серця кіборгів» є кандидатом у депутати Верховної Ради України по 161 виборчому округу, до скдаду якого входять місто Ромни, Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, частина Конотопського та Роменський райони.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.