ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради, 26 червня 2019 року проведе особистий прийом громадян у місті Буринь

У середу, 26 червня 2019 року, в кабінеті голови Буринської районної ради здійснюватиме особистий прийом громадян заступник голови Сумської обласної ради ТЕТЯНА ГОЛОВКО.

Початок прийому о 10 годині.

Про це повідомив виконавчий апарат Буринської районної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.