Зі святом Трійці!

Зелена неділя – саме так пам'ятаю з дитинства називали ми свято Трійці.

Вечір суботи був особливим: ми малі бігли за гілками липи, клену, за гавяром, драголюбом та любистком. Потім паркан прикрашали клечанням, а в хаті клали різні запашні трави...

Наші предки завжди шанували це важливе християнське свято зі своїми традиціями, прикметами та звичаями. І ми маємо продовжувати розкривати для себе істину існування Триєдиного Бога!

Вітаю Вас, друзі, із цим літнім великим святом, яке закриває цикл Великодніх свят.

Бажаю нам, українці, бути міцними, здоровими, єдиними, надійними і люблячими!

З Трійцею Вас!

З повагою,

АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова громадської організації «Серця кіборгів».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.